سوالات متداول

برای طراحی و راه اندازی سایت ما به شما پیشنهاد میکنیم که با شماره های 09022022287 و 09022022278 به منظور اخذ مشاوره رایگان تماس حاصل نمایید و یا با ارسال پیامک و درج عبارت "مشاوره" به شماره های فوق مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت. پس از تماس مشاور با عضویت در سایت پلن طراحی سایتی که مشاوران ما به شما پیشنهاد داده اند را از بخش سرویس ها انتخاب نموده و هزینه مربوطه را پرداخت نمایید. پس از پرداخت هزینه تیم طراحی سپاکو وب اقدام به طراحی سایت شما می نماید.

شایان ذکر است برای پلن های طراحی وب سایت با توجه به عقد قرار داد 70 درصد از مبلغ کل دریافت خواهد شد و 30 درصد مابقی پس از تحویل وب سایت پرداخت می گردد.

پس از انتخاب پلن های طراحی وب سایت و پرداخت هزینه های طراحی از بخش فرم ها می بایست فرم های زیر را دریافت پس از تکمیل برای ما ارسال نمایید. تیم طراحی سپاکو وب با طرح سوالات هوشمندانه تلاش نموده تا افکار شما را به بهترین نحو شناسایی و سایت شما را بر اساس ایده شما طراحی نماید.

1- فرم سفارش طراحی سایت

2- فرم قرارداد طراحی سایت

تیم طراحی سپاکو وب به منظور حمایت از جوانان و ایده های نوین اقدام به تقسیط بدهی بدون کارمزد و سود نموده است. بدین صورت که اگر هزینه طراحی شما بیش از 3 میلیون تومان باشد می توانید از بخش فرم ها، فرم تقسیط بدهی را دریافت و پس از تکمیل آن درخواست خود را جهت بررسی ارسال نمایید. پس از بررسی تیم طراحی سپاکو وب در صورت واجد شرایط بودن اقدامات لازم جهت پرداخت اقساطی هزینه ها برایتان فراهم خواهد شد.

تیم طراحی سپاکو وب برای دریافت اطلاعات اولیه طراحی سایت شما همچون تصاویر و توضیح پروژه ها دو روش پیش روی شما عزیزان قرار داده است.

نخستین راه قرار دادن آپلود سنتر اختصاصی در اختیار شما جهت بارگذای اطلاعات به صورت آنلاین (این روش صرفا برای بارگذاری اطلاعات با حجم کمتر از 500 مگابایت میسر خواهد بود)

در روش دوم تیم طراحی سپاکو وب با ارسال پیک اطلاعات مندرج در لوح های فشرده را از شما دریافت خواهد نمود. شایان ذکر است این روش کامل رایگان بوده و هزینه پست بر عهده سپاکو وب خواهد بود.

برای خرید سرویس شما میتوانید ویدیوی آموزشی تهیه شده را مشاهده نمایید.
آموزش پنل مدیریت به صورت کاملا رایگان انجام خواهد شد. این آموزش به دو شیوه آموزش با استفاده از فیلم های آموزشی تهیه شده توسط سپاکو وب و یا در صورت نیاز آموزش به صورت حضوری نیز بنا به درخواست شما انجام خواهد شد.

آموزش حضوری در تهران و توسط نماینده بخش آموزشی سپاکو وب انجام خواهد شد.

با توجه به نیاز و اهداف شما این هزینه ها متغییر خواهد لذا بهترین روش جهت تعیین دقیق قیمت تماس با مشاوران ما خواهد بود.
نگهداری و پشتیبانی سایت از جمله خدمات رایگان تیم طراحی سپاکو وب می باشد که با توجه به پلن های انتخابی شما از یک تا سه سال شامل می شود. پشتیبانی به شما این امکان را می دهد که وب سایت خود را ایمن نگهدارید همچنین سرویس پشتیبانی به شما کمک می کند تا در صورت بروز مشکل و یا تغییرات جزئی در وب سایت به سرعت مشکل را برطرف نمایید.
از آنجایی که به روز بودن سایت شما تاثیر مستقیمی در ورودی گوگل خواهد داشت لذا شما با تولید محتوای مداوم می توانید مشتریان سرگردان در فضای مجازی و گوگل را به سوی خود جذب نمایید تا علاوه بر پیشگام بودن در صنعت خود کسب درآمد بیشتر نیز نمایید. پیشنهاد ما به شما خرید یک سرویس محتوا در کنار سرویس طراحی سایت خود می باشد.

ابزاری مبتنی بر دانش کد نویسی و بهینه سازی مدرن تصاویر و متون می باشد که باعث خواهد شد در آنالیز های گوگل رتبه بالاتری اخذ نمایید این امر باعث خواهد شد تا در جستجو های انجام شده در گوگل جایگاه مناسب تری داشته باشید. به عبارت بهتر به سئو به معنای اطمینان از این که ساختار وب سایت شما به سادگی و به راحتی برای موتورهای جستجو قابل فهم است، می باشد. سئو و بهینه سازی پیشرفته برای پلن های طراحی ویژه سپاکو وب و فروشگاهی انجام خواهد شد اما برای پلن های مقرون به صرفه و حرفه ای باید این سرویس به صوت جداگانه خریداری شود.

درج تبلیغ در گوگل به شما و افکار تبلیغاتی شما بستگی دارد. با تبلیغات گوگل بدون گذشت زمان و وقفه صفحه اول گوکل را از آن خود خواهید نمود و با خیال آسوده با کلیدواژه های تبلیغاتی خود در گوگل دیده خواهید شد.تبلیغات در گوگل را ما به شما توصیه می کنیم با هزینه به مراتب کمتر از تعرفه های تبلیغانی دیگر شما بهتر دیده خواهید شد.

راه های اخذ مشاوره رایگان

 

به منظور طراحی وب سایت و یا سایر خدمات ارائه شده توسط تیم طراحی سپاکو وب می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر با ما تماس برقرار نمایید.

"ما مشاوره می دهیم شما تصمیم میگیرید"
 

مشاوره تلفنی

شما می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید و یا با ارسال عبارت "مشاوره" کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

09022022278

09022022287

مشاوره آنلاین

شما می توانید از طریق تلگرام نیز مشاوره دریافت نمایید تنها کافیست دکمه زیر را لمس کنید.

 

ارسال تیکت

شما می توانید با عضویت در سایت وارد بخش ارسال تیکت شده و سوالات خود را با تیم تخصصی سپاکو وب مطرح نمایید.